PK gang forumas

PK gang klano forumas

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log in  

Share | 

Norintiems istoti i klana

Go down 
AuthorMessage
zmona

PostSubject: Norintiems istoti i klana   Mon Feb 25, 2008 6:37 am

Sveiki, kas sveciuojates musu forume ir norite tapti klano nariais. webe yra taisykles su kuriom turesit susitaikyt jei noresite patekti i musu rata. taigi rasote trumpa aprasyma apie save, kur esat lose, uz ka ir koki lvl tureje, zinoma ka dabar turite ir ko siekiate. klano nariai sakys savo uz arba pries ir busite atrinkti arba ne.
Back to top Go down
View user profile
BD
Guest

PostSubject: Del klano   Mon Jun 02, 2008 1:22 pm

Sweiki as zaidziau bfd serveryje turejau BD 78lvl Suba HE 73. Pastebejau kad esat rimti zmones esu jau pradejas kelt BD sitam serve ir kazkas per hero chat parase jusu puslapi uzejau apziurejau viska ir man patiko Smile su kuo galeciau susisiekt in game pasisneket smulkiau apie klana? =]
Back to top Go down
UfO

PostSubject: Re: Norintiems istoti i klana   Mon Jun 02, 2008 1:30 pm

in game gali susisiekt su Zmona, jadzas.
Back to top Go down
View user profile
OvNeR
Guest

PostSubject: Re: Norintiems istoti i klana   Tue Jul 08, 2008 2:47 am

Sveiki , pasikeliau Better World serveryje BS ir jau pradejau ieksoti klano. Klano ieskau kad butu su kuo eiti pp keltis lvl tiesa labai megstu buti BS todel jy ir pasirinkau. Jokiu kitu serveriu low rate nezaidizau iskyrus Better World. Buvau truputi isejes is Better World (truko ziniu apie l2 skillus class ir norejau pasimokinti su jomis) zaidziau PVP serverius , ir zaidzia tikrai daug skirtingu kol atejo ta diena ir as supratau "Gana testuotis tuose serveriose laikas pradeti naudoti sukauptas zinias". Parejau y Better World servery tada dar buvau 37 cleric staigia uzsikeliau lvl ysivykdziau profesija ir dabar as jau 51 BS. Tiesa dar turiu dwarfa spoila (del jo ir isejau is Better World) atsibodo jy kelti ir tada supratau kad laikas buti magu todel ir pradejau kelti BS. Klanuose buvau 2 (nesu is tokiu kurie keitineja klanus kiekviena menesy todel kai stoju y klana visalaika stoju y ta kur tikrai tvirtai zinau kad ten ir pasiliksiu) buwau LoM jy palikau del to kad buvau tiesiog durnas (draugas pasake kad te lievas klanas ir as palikau). O paskui kai susikuriau spoila ir vel istojau y LoM klana tada jame buvau iki klano zlugimo (buvau daves zody neiseiti nebetn ismes ) ir dar buvau Mixso klane (pamirsau pavadinima labai ilgas) y ta klana istojau ir kita diena isjeau nes tas klanas zluges mixso nera lnl nera cweko nero (sako kad perejo i Beyond) ir pagalvojau kam man eiti y klana kur nera valdzios ir isejau. Stai dabar ir pradejau iskoti klano Pkgangai man patiko nuo to laiko kai pamaciau ju narius ypac labai maloni buvo PoSiOnGiRl (sorry uz klaidas nike jai tokiu yra) ko paklausdavau atsakydavo (nebudavo taip kad sakytu "dink is ce , klausk kito , atsok" todel Nr1 klanas i kuri noriu stoti ir yra Pkgangai. Jeigu netiksiu arba neimsite zadu tada stoti i MasterMind laukiu atsakymo.
Back to top Go down
jadzas

PostSubject: Re: Norintiems istoti i klana   Wed Jul 09, 2008 8:11 am

issamus aprasymas, amziaus tik nezinau Smile
Back to top Go down
View user profile http://www.pkgangai.webs.com
OvNeR
Guest

PostSubject: Re: Norintiems istoti i klana   Mon Aug 04, 2008 8:33 am

Very Happy:D:D nu ri neparasiau ma 13 bet l2 zaidziu gana gerai
Back to top Go down
Critical
Guest

PostSubject: Re: Norintiems istoti i klana   Tue Dec 02, 2008 10:58 am

Kaip gyvenat? kas geresnio klane? ar daug dar senoliu zaidzia? Very Happy kuriuos pazinojau... Razz Very Happy Very Happy
Back to top Go down
h1tleris

PostSubject: Re: Norintiems istoti i klana   Wed Dec 03, 2008 4:41 am

visi isejom zaist i bfdr
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Norintiems istoti i klana   

Back to top Go down

Norintiems istoti i klana
Back to top 
Page 1 of 1